گروه صنعتی محمودی با نیم قرن تجربه
تولید کننده دستگاه دستمال کاغذی

دستگاه دستمال کاغذی با کیفیت بالا تولید

تعمییرات و نگهداری دستگاه دستمال کاغذی

مشاوره خرید دستگاه دستمال کاغذی

گروه صنعتی محمودی سازنده انواع دستگاههای دستمال کاغذی و محصولات مشابه (تولید محصولات سلولزی) از سال 1355 با اتکاء به خداوند متعال و با بهره مندی از دانش فنی متخصصین داخلی فعالیت خود را آغاز نموده و تحت حمایت وزارت صنایع و اتحادیۀ ماشین سازان تهران ، گام به گام درجهت ماشین سازی رهایی از وابستگی صنعتی و اقتصادی به کشورهای بیگانه و ایجاد اشتغال اهتمام نموده و خوشبختانه در این راستا به موفقیت های چشمگیری نائل آمده است. نه تنها در کشور عزیزمان ایران بلکه در آسیای میانه و کشورهای همجوار نیز آوازۀ مجموعه شرکت های محمودی و خدمات بی نظیر آن زبانزد عام و خاص می باشد. با افتخار نسبت به ذکر اسامی تعدادی از مشتریان داخلی و خارجی این شرکت اکتفا نموده و تمامی شرکت های طرف قرارداد ماشین سازی محممودی از 10 سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی ماشین سازی برخوردار می باشند

گروه صنعتی محمودی از سال ۱۳۹۰ با تولید دستمال کاغذی با نام تجاری تکین پا به عرصه صنعت سلولزی کشورگذاشته پس از سالها تجربه دربازار با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه وعلمی ،عزم به ایجاد تحول دراین صنعت و ارائه محصولات متنوع وباکیفیت درسطح کشور ومنطقه نمودند.

شرکت صنایع سلولزی گلشهر (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۳ در زمینه تولید محصولات سلولزی ثبت گردید و تا خرداد ماه ۹۴ فاز تحقیقاتی ـ مطالعاتی و تأمین ماشین‌آلات خود را پشت‌سر گذاشت.

این دوره در صنایع سلولزی کشور تحولی عظیم قلمداد می‌گردد چرا که این واحد تولیدی بزرگ با همت تیم علمی، اداری و اجرایی متخصص و نیز با بهره‌گیری از توان بالقوه گروه بزرگ صنعتی گروه صنعتی محمودی و تجارب ارزنده جناب آقای ایمان محمودی موفق به عرضه محصولات با کیفیت ،متنوع کاملا بهداشتی ، بدون دخالت دست و تمام اتوماتیک شد.

درحال حاضر گلشهر با راه اندازی خط تولید کامل کاملا اتوماتیک در کارخانه خود در شهرک صنعتی اشتهارد با ظرفیت وتوان بسیار بالایی آماده ارائه بهترین تکنولوژی در زمینه محصولات سلولزی است.

برای اولین بار است که به لحاظ مواداولیه، تکنولوژی تولید، محصولاتی با این کیفیت دراختیار هموطنان عزیزمان قرار می گیرد

شرکت گلشهر با استفاده از آخرین و مجهزترین تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از متخصص ترین و برجسته ترین نیروهای تولید و کنترل کیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممکن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف کننده ایرانی تهیه و تولید نماید.

گروه صنعتی محمودی با بهره گیری از پرسنل متعهد و متخصص خود درجهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف کننده و تأمین آن، ایجاد رضایت مصرف کننده و خودکفایی بازار ایران در زمینه محصولات سلولزی گام بر می دارد.

 

تولید کننده محصولات سلولزی گلشهر
تولید کننده محصولات سلولزی گلشهر
ساخت خط کامل ماشین آلات دستمال کاغذی
ساخت خط کامل ماشین آلات دستمال کاغذی با بهترین و به روز ترین سیستم های موجود
فروش مواد اولیه
فروش مواد اولیه برای دستمال کاغذی و دستگاه دستمال کاغذی
طراحی و چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی
طراحی و چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی برای انواع کسب و کار
Previous slide
Next slide
تماس برای مشاوره و سفارش